Odszkodowanie powypadkowe

/Odszkodowanie powypadkowe
Odszkodowanie powypadkowe 2020-08-17T13:23:08+00:00

Jeśli na skutek wypadku poniosłeś koszty, to przysługuje Ci:

  • Zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, leków, koniecznego sprzętu medycznego oraz dojazdów do lekarzy i specjalistów

  • Zwrot utraconych zarobków jeśli po wypadku utraciłeś część zarobków, zlecenie lub kontrakt

  • Zwrot kosztów opieki świadczonej przez osobę najbliższą

Odszkodowanie to innymi słowy naprawienie szkody materialnej. Należy się zarówno samemu poszkodowanemu, jak i jego najbliższym jeśli wskutek wypadku ponieśli nieplanowane wydatki. Wyliczenie wysokości szkody wymaga wiedzy prawniczej, dlatego warto powierzyć taką sprawę doświadczonemu prawnikowi.

Odszkodowania powypadkowe to jedna ze specjalizacji naszej Kancelarii. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprawach o uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy. Pomagamy już na etapie kompletowania niezbędnych dokumentów. Gwarantujemy poufność wszystkich przekazywanych nam danych i działamy zgodnie z obowiązującymi zasadami tajemnicy zawodowej. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i szczegółowo informujemy o jego prawach i realnych możliwości uzyskania odszkodowania.

Umów się na spotkanie z adwokatem:

+48 601 614 292 (Warszawa)

+48 608 638 183 (filia w Kielcach)

„Śmierć mojego męża wskutek wypadku była dla mnie ogromnym szokiem. Zostałam sama z córką, a do tego straciłyśmy jedyne źródło utrzymania. Odszkodowanie wywalczone przez tę Kancelarię pozwoliło nam na godne życie przez dłuższy czas, w ciągu którego udało nam się stanąć na nogi. Ślicznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Jesteśmy wdzięczne za każdą złotówkę.”

Magdalena Lewandowska

„Państwa praca pomaga ludziom w trudnych dla nich chwilach. Bardzo dziękuję za cierpliwość, sympatyczną obsługę i oczywiście uzyskaną sumę zadośćuczynienia.”

Tadeusz Sadowski

„Nie wierzyłem, że należy mi się jakiekolwiek odszkodowanie. Ubezpieczyciel nie udzielił mi prawidłowych informacji. Skierowanie do Waszej Kancelarii mojej sprawy to był najlepszy możliwy krok, teraz nie muszę się już o nic martwić. Mam pieniądze na rehabilitację i nie tylko. Pozdrawiam.”

Mateusz Kozłowski