Renta

/Renta
Renta 2020-08-17T13:22:50+00:00

Masz prawo do renty jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym. 

Rodzaje renty:

  • Renta uzupełniająca – jeśli na skutek wypadku zmniejszyły się Twoje zarobki, możesz domagać się ich wyrównania do wysokości sprzed wypadku.

  • Skapitalizowana renta to jednorazowe odszkodowanie jeśli po wypadku nie możesz dalej pracować, a chcesz zapewnić sobie godne życie.

  • Renta na zwiększone potrzeby – jeśli nie masz środków na dalsze leczenie i rehabilitację.

Umów się na spotkanie z adwokatem:

+48 601 614 292 (Warszawa)

+48 608 638 183 (filia w Kielcach)

„Śmierć mojego męża wskutek wypadku była dla mnie ogromnym szokiem. Zostałam sama z córką, a do tego straciłyśmy jedyne źródło utrzymania. Odszkodowanie wywalczone przez tę Kancelarię pozwoliło nam na godne życie przez dłuższy czas, w ciągu którego udało nam się stanąć na nogi. Ślicznie dziękujemy za pomoc i wsparcie w trudnych dla nas chwilach. Jesteśmy wdzięczne za każdą złotówkę.”

Magdalena Lewandowska

„Państwa praca pomaga ludziom w trudnych dla nich chwilach. Bardzo dziękuję za cierpliwość, sympatyczną obsługę i oczywiście uzyskaną sumę zadośćuczynienia.”

Tadeusz Sadowski

„Nie wierzyłem, że należy mi się jakiekolwiek odszkodowanie. Ubezpieczyciel nie udzielił mi prawidłowych informacji. Skierowanie do Waszej Kancelarii mojej sprawy to był najlepszy możliwy krok, teraz nie muszę się już o nic martwić. Mam pieniądze na rehabilitację i nie tylko. Pozdrawiam.”

Mateusz Kozłowski